Vyber si prácu
v UNIQA GSC

DOTAZNÍK 

Spoznali sme víťazov ankety

Populárna anketa Najzamestnávateľ, ktorú každoročne organizuje kariérny portál profesia.sk, pred pár dňami uzavrela svoj (už) 10. ročník. V 10 kategóriách podľa pracovných odvetví sa o zisk cenných titulov „pobili” tí najlepší z najlepších. Naša UNIQA GSC sa aj tento rok uchádzala o titul Naj Zamestnávateľ v kategórii Centrá zdieľaných služieb. Konkurencia bola aj toho roku skutočne silná, preto sme nesmierne hrdí, že sa nám podarilo pokoriť aj také zvučné a renomované značky, akými sú napríklad IBM, Dell Technologies, ING Business Shared Services či Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o

Aj vy ste zvedaví, ako vyzerá kompletný rebríček zamestnávateľov v kategórii Centrá zdieľaných služieb?

1. HENKEL SLOVENSKO s r.o. – Global Business Solutions+ Bratislava
2. UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.
3. Dell Technologies
4. IBM
5. KONE Business Services
6 – 10.
ING Business Shared Services
Deutsche Telekom Services Europe Slovakia s.r.o.
OSRAM a.s.
Mondelēz International
Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

To NAJ z UNIQÁtneho rebríčka

Je nám nesmiernou cťou, že sa nám už po piatykrát podarilo umiestniť v TOP 5 a tretikrát v TOP 3! Veríme, že takýto úspech nie je dielom náhody, ale výsledkom neúnavnej snahy nás všetkých.

Celkovo sme toho roku získali 3 358 hlasov, pričom víťaz kategórie nás predbehol o diabolských 666 hlasov! 😀 Najviac hlasov nám udelili obyvatelia Nitrianskeho kraja, s účasťou 69%. Najčastejším hlasujúcim ste boli práve vy, zamestnanci UNIQA GSC, konkrétne žena vo vekovom rozmedzí 35-49 rokov. Medzi najčastejšie dôvody, ktoré hlasujúcich motivovali podporiť práve našu spoločnosť, patrili benefity 13. a 14. plat, práca z domu a flexibilný pracovný čas. K TOP dôvodom, prečo pracovať práve u nás, hlasujúci zaradili kolektív, dobré meno spoločnosti a príjemné pracovné prostredie.

Zaslúžený úspech UNIQÁtneho tímu

V súčasnosti tvorí náš UNIQÁtny tím už viac než 700 talentovaných ľudí, ktorí nám každý deň dokazujú, že sú na správnom mieste. Vysoké pracovné tempo, odhodlanie, chuť na sebe pracovať a neustále napredovať, si v UNIQA GSC ceníme, a nenechávame ich nepovšimnutými. Svedčí o tom aj široká paleta benefitov, ktoré pravidelne prehodnocujeme a prispôsobujeme tak, aby čo najviac napĺňali vaše potreby. Flexibilný pracovný čas, home office, bezplatné jazykové a IT kurzy, 13. a 14. plat, a mnoho ďalších výhod, sú toho jasným dôkazom.

Veríme, že aj vďaka zisku striebornej „medaily” v ankete Najzamestnávateľ 2021, sa stane práca v UNIQA GSC vytúženou métou pre mnohých ďalších talentovaných ľudí. Na nových kolegov a nové príležitosti, ktoré nám tento krásny úspech prinesie, sa už teraz všetci nesmierne tešíme 🙂

Veď v zdolávaní výziev a napredovaní #smedoma.