Vyber si prácu
v UNIQA GSC

DOTAZNÍK 

Cesta za športovým dňom

Celá akcia sa konala dňa 24. júna 2022. Už o 6 ráno vyštartovali naši kolegovia z Prešova a o hodinu neskôr aj posádka z Nitry. Všetci sme sa stretli približne pred 9. hodinou ráno na “mieste činu”: v hoteli Dixon Resort**** situovanom v širšom centre metroly stredného Slovenska – v Banskej Bystrici. Táto lokalita je priam stvorená na aktívny oddych. V blízkosti hotela sa totiž nachádza letné kúpalisko, športovo-rekreačný areál a mnoho vyhľadávaných turistických či lyžiarskych centier.

Aktívny aj pasívny oddych

Prvým bodom programu boli chutné a výdatné raňajky, po ktorých nasledovali rôzne športové aktivity. Sily sme si mohli zmerať v stolnom tenise, bowlingu, biatlone, laserovými zbraňami, volejbale, jumpingu, šípkach, v skokoch vo vreci, bedmintone či v plávaní. Tí z nás, ktorí túžili po menej aktívnom oddychu, si mohli dopriať cvičenie jogy, voľné kúpanie v bazéne či opaľovanie sa na lehátkach. Vytúžené chvíle relaxu priniesla aj šálka dobrej kávy či kornútky s osviežujúcou zmzlinou, ktoré sme mali na jednom zo stanovíšť po celý deň k dispozícii.

V zdravom tele zdravý duch

Súčasťou programu bol aj tzv. Deň zdravia. Ktokoľvek z nášho unikátneho tímu si pri tejto príležitosti mohol nechať zdarma zmerať cholesterol, krvný tlak či BMI index. Mnohí z nás zaručene ocenili aj príjemnú masáž krčnej chrbtice a rúk. Práve tieto časti nášho tela sú totiž pri sedavej administratívnej práci najviac zaťažované. Veríme preto, že masáže padli viac než vhod 😉

Môžeme konštatovať, že náš unikátny firemný deň sa jednoducho vydaril a tak, ako každý rok, aj tento ho hodnotíme na výbornú! 🙂 Už teraz sa tešíme na ďalšie super akcie, pri ktorých si budeme môcť užiť kopec zábavy a vytúženého oddychu v tíme tak skvelých kolegov, akými ste práve vy. Veď v utužovaní tímového ducha #smedoma.