Vyber si prácu
v UNIQA GSC

DOTAZNÍK 

Zvyšujeme váš komfort

V UNIQA GSC sa snažíme neustále napredovať a zlepšovať. Či už ide o permanentné vzdelávanie zamestnancov, alebo tvorbu inovatívnych projektov.

Uvedomujeme si, že veľkú rolu v tomto zohráva aj pracovný priestor. To, ako sa v ňom ľudia cítia, sa totiž priamoúmerne odráža aj na ich pracovnom výkone. Našou snahou je preto neustále vylepšovať a zatraktívňovať priestory našich kancelárií.

Z bežnej kancelárie moderný coworking

Podarilo sa nám vdýchnuť život ďalšiemu priestoru na Palárikovej ulici. Ide o miestnosť č. 4.29, ktorú budú využívať kolegovia z úseku SWS. Pôvodne typická open space kancelária s rozlohou 100 m2 a 13. pracovnými miestami sa pod rukami šikovných odborníkov premenila na kanceláriu novej generácie, ktorá by na Slovensku len ťažko našla konkurenta. 😉

Miestnosť 4.29 pred rekonštrukciou:

Miestnosť 4.29 po rekonštrukcii:

Celý priestor je dispozične rozčlenený na hlavnú pracovnú časť – konferenčnú a dva menšie pracovné ostrovčeky. Konferenčná časť pozostáva z elektricky výškovo nastaviteľného stola, pohodlných kancelárskych kresiel pre 10 osôb a 65” veľkoplošného monitora. Moderné kruhové osvetlenie, akustické panely, dizajnový koberec a drevené nástenné lamely zútulňujú prostredie a starajú sa aj o akustický komfort.

Pracovné ostrovčeky sú vybavené 65“ a 43“ nástenným monitorom, dvomi stolmi s prenosnými elektrifikačnými stĺpikmi, vďaka ktorým sa dajú premiestňovať po celej miestnosti. Dokonalý komfort podčiarkuje moderná pohodlná sedačka s flexibilným dizajnovým stolíkom.

(Klasickú) stenu dajme preč!

Azda najväčšou vychytávkou našej novozrekonštruovanej miestnosti je revolučná stena „soft wall”.Ide o vynález kanadskej spoločnosti, ktorá si dala za cieľ vytvoriť voľne stojacu papierovú priečku, ktorá bude vynikať dokonalou flexibilitou, čím sa šetria nielen náklady a zastavaný priestor, ale aj životné prostredie. Priečka je vysoká 2,44 m a dosahuje hrúbku 23 cm. Možno ju akokoľvek priestorovo tvarovať či dokonca zmrštiť na hrúbku knihy, pričom pri plnom roztiahnutí dosahuje dĺžku až 4,5 m. Priestoru tak poskytuje nielen zvukovú izoláciu a vizuálne súkromie, ale je zároveň aj vkusným interiérovým doplnkom vytvoreným z ekologického materiálu.

Veríme, že sa naši kolegovia budú v novom priestore cítiť komfortne a bude sa im tam dobre pracovať. Veď v hľadaní inovatívnych, moderných a trvalo udržateľných riešení #smedoma.