Vyber si prácu
v UNIQA GSC

DOTAZNÍK

Najzamestnávateľ hľadá “NAJ” tím!

Vytvor UNIQAtny tím, zapoj sa do súťaže a vyhraj hodnotné ceny!

Aj tento rok sa UNIQA GSC uchádza o titul v ankete Najzamestnávateľ 2020. Vyhrať však môže nielen naša spoločnosť, ale aj Ty!
Tak poď do toho a vyhrajme spolu! 😉

Ako?

Vytvor spolu so svojimi kolegami súťažný tím (min. 3 – max. 10 členov), vymysli mu pekný názov a nahlás ho našej kolegynke Martinke na: martina.vnuckova@uniqa.at (V maili nezabudni uviesť menný zoznam členov tímu). So svojím tímom sa môžeš prihlásiť kedykoľvek počas trvania súťaže.

Po zaregistrovaní tímu obdržíš ty a členovia tvojho tímu mail s prihlasovacími údajmi a heslom, pod ktorými sa prihlásiš na našej internej súťažnej stránke. Odkaz na stránku ti príde spolu s prístupovými údajmi.

Po prihlásení sa na stránke vyber svoj tím a následne ti bude vygenerovaný unikátny link. Tvojou úlohou bude tento link zdieľať medzi svojimi známymi (napríklad prostredníctvom rôznych aplikácií – Facebook messenger, WhatsApp či e-mailom).

Pamätaj, že čím viac ľudí oslovíš (kliknú na tvoj zdieľaný link a zahlasujú), tým väčšiu šancu máš Ty a Tvoj tím na výhru!

Zvýš svoje šance na víťazstvo a hlasuj ty a tvoji známi cez zdieľaný link každý deň! Z jedného zariadenia nám totiž môžeš udeliť hlas raz za 24 hodín.

Kedy môj tím vyhrá?

Do súťaže o hodnotné ceny bude zaradený každý tím, ktorý spoločne nazbiera minimálne 350 kliknutí na zdieľaný link*.

*Pri použití a odhalení podvodných techník bude tím vylúčený zo súťaže (napr. použitie scriptu generujúceho kliky na link).

Čo môžem spolu so svojím tímom vyhrať?

Tímy, ktoré splnili uvedené podmienky súťaže, sa budú uchádzať o atraktívne ceny. V hre sú 3 budgety na online vouchery, ktoré si budú môcť členovia výherných tímov medzi sebou rozdeliť a ľubovoľne uplatniť v internetových obchodoch martinus.sk, zoot.sk a alza.sk.

  1. miesto: budget na online vouchery v hodnote 1 000 eur
  2. miesto: budget na online vouchery v hodnote 700 eur
  3. miesto: budget na online vouchery v hodnote 500 eur

Dokedy môžem súťažiť?

Naša UNIQAtna tímová súťaž trvá od 5.10.2020 do 31.12.2020. O priebežných výsledkoch ťa budeme informovať na našej internej súťažnej stránke a prostredníctvom newslettra.
Ceny sú lákavé a určite sa oplatí súťažiť za svoj tím a predovšetkým za UNIQA GSC, ktorá ti neustále pomáha napredovať.

Prajeme ti veľa šťastia a súťažnej energie!