Vyber si prácu
v UNIQA GSC

DOTAZNÍK

Miesto práce

Nitra Region, Slovakia

Pracovný pomer

full-time

Termín nástupu

dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Operates Applications running on UNIQA’s Data Platform and System Engineering Tasks
• Runs applications, jobs, and solutions based on the business demand and project requirements for Enterprise Data Use Cases (on-remise / cloud)
• Develops Infrastructure-as-Code (IaC) artifacts, CICD & automation solutions end-2-end from source (e.g. legacy / mainframe / near real time) to target (files / interfaces / Data marts) by integrating ETL pipelines (Talend Data Fabric, NiFi, et.al.)
• Implements Change Data Capture pipelines enabling UNIQA using real time data feeds
• Embracing the DataOps / DevOps methodology and improves our routines and procedures
• Candidates are preferred with experience / willingness to lead a smaller tribe of DevOps colleagues and grooming the common backlog

Mzdové podmienky (brutto)

13. plat, možný 14.plat, viac info v inzeráte

Zamestnanecké výhody, benefity

UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018 v kategórii
centier zdieľaných služieb
• Flexibilný pracovný čas
• Uvítací balíček pre nového zamestnanca
• Interné jazykové kurzy nemeckého a anglického jazyka plne hradené
zamestnávateľom, vrátane získania jazykového certifikátu
• Darčekové poukážky
• Elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,10 EUR)
• Garantovaný 13. plat
• 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických
výsledkov spoločnosti
• Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
• Podpora odborného vzdelávania
• Celoročné úrazové zdravotné poistenie
• Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok,
letná slávnosť, športový deň, výlety
• Rôzne športové aktivity
• Akcie pre deti zamestnancov – Deň detí, Mikuláš, letné denné tábory a mnoho ďalších
benefitov

Informácie o výberovom konaní

Vaše osobné údaje sú spracované v súlade s Podmienkami ochrany osobných údajov UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o., ktoré sa nachádzajú na našej webstránke.
Link: https://www.uniqa-gsc.sk/podmienky-ochrany-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie

  • University education (Bachelor's degree)
  • University education (Master's degree)
  • Postgraduate (Doctorate)

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Other skills and prerequisites

• Self-motivated and highly self-organized, communicative personality
• High Proficiency in Operation Skills (Linux) for Middleware Applications, Scripting (UNIX Shell, Perl, PHP, Python or similar) und DevOps Tools (GIT, Jenkins, Docker, Openshift/Kubernetes)
• min 1 year experience on operating Apps using Cloud Infrastructure Provider APIs & Management Consoles (e.g. Azure / AWS / Google)
• Experience in developing Java Applications
• Experience in Networking & IT Security area (Networks and Network segments, Firewalls, PKIs and Certificates, Kerberos, Load-Balancing, etc.) and Know-How for Web-Service Interfaces (REST, SOAP)

Nice to have
• Experience with Data Warehousing and BI solutions
• Know-How in Job Scheduling & Job Automation (e.g. Automic)
• German

Driving licence

B

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o.

Adresa

Insurance, except compulsory social security
Palárikova 3, 949 01 Palárikova 3

Ičo

34 145 311
zapísaná v OR OS Nitra, odd Sro, vložka č. 2468/N

System Engineer with Development Skills