Vyber si prácu
v UNIQA GSC

DOTAZNÍK 

Miesto práce

Práca na pracovisku s možnosťou práce z domu

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

ASAP

#LI-DNI

Popis pracovnej pozície

Ponúkame Vám administratívnu prácu v moderných priestoroch v centre mesta Nitra, pri ktorej môžete uplatniť denne nemecký jazyk. Budete spracovávať požiadavky rakúskych klientov koncernu UNIQA.

Úlohou referenta na oddelení Právnej ochrany je samostatne spracovávať požiadavky rakúskych klientov a ich právnych zástupcov v súvislosti s ich mimosúdnymi a súdnymi náležitosťami počas celej doby trvania právneho sporu.

Čo ti ponúkame

Od 1 300 EUR/mesiac

základná mzda od 1300 EUR brutto mesačne v závislosti od jazykových zručností a seniority kandidáta, vyplácaná garantovane 14 x ročne + variabilné zložky až do výšky 210 EUR mesačne

• Ste ranné vtáča alebo preferujete ranný kľud? Vďaka flexibilnej pracovnej dobe si v UNIQA GSC môžete zariadiť svoj deň tak, aby Vám vyhovoval.
• Pre nových kolegov máme nielen vrelé privítanie, ale aj uvítací balíček. Zaujíma Vás, čo môže obsahovať?
• Aby sme Vám pomohli sa zdravo a výdatne stravovať, prispejeme Vám sumou 7,80 € na každý obed.
• Učiť sa musíme celý život, no vďaka interným jazykovým kurzom v nemčine a angličtine, spolu s jazykovým certifikátom, ktorý platí Váš zamestnávateľ, je to o niečo jednoduchšie. Môžete sa tiež rozvíjať prostredníctvom širokej škály možností odborného vzdelávania, ktoré taktiež radi podporíme.
• Váš plat je fixný a dokonca Vám pridáme dva platy navyše. Všetkým našim zamestnancom garantujeme 13. a 14. plat v plnej výške.
• U nás sa prítomosť odmeňuje a to sumou 110 €.
• Máte deti? Ponúkame na každé dieťa bonus vo výške 45 €.
• O slušný dôchodok sa báť nemusíte. Našim zamestnancom prispievame do tretieho piliera doplnkového dôchodkového sporenia.
• Pri úraze Vás podržíme a zabezpečíme Vám celoročné úrazové poistenie.
• Vždy je príjemné stretnúť a porozprávať sa s kolegami mimo práce. Preto pravidelne organizujeme akcie pre zamestnancov ako vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň a rôzne výlety.
• Na svoje si prídu nielen naši zamestnanci, ale aj ich rodiny. Samozrejmosťou je Deň detí, Mikuláš, a mnohé iné benefity.
• Ak patríte medzi športových nadšencov, určite vás poteší Multisport karta, s ktorou si môžete zacvičiť, zaplávať alebo relaxovať v saune kdekoľvek na Slovensku.

cbs

Správa poistných zmlúv a likvidácia poistných udalostí

zobraziť

Si ten správny kandidát?

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– ukončené právnické vzdelanie výhodou
– skúsenosti v danej oblasti výhodou
– pozitívny vzťah k právnej legislatíve a cudzím jazykom
– komunikatívnosť v nemeckom jazyku (telefonická a emailová)
– tímový duch a samostatne pracovať
– myslenie v súvislostiach
– otvorenosť pre nové pracovné výzvy

O UNIQA GSC

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje 800 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty.
UNIQA Group Service Center získala ocenenie NAJ ZAMESTNÁVATEĽ 2018, 2020, 2021, 2022 v kategórii centier zdieľaných služieb.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Slamková

Tel.: +421911052464

E-mail: HR-UGSC@uniqa.at

Reagovať na pracovnú ponuku

Referent/ka administratívy s nemeckým jazykom (s právnickym vzdelaním)